top of page
IMG_0073.JPG

HÜSEYİN AKAR

Akardağ Yapı CEO - Direktörü

1981 yılında Kahraman Maraş’ta dünyaya geldi. İş hayatına çok küçük yaşlarda atılan Hüseyin Akar, birçok farklı sektörde çalıştı. Hayata ve yaşama duyduğu heyecan, farklı bakış açısı ve üretme aşkıyla Kıbrıs’a geldi. 

 

Kıbrıs’a geldiği ilk yıllarda piyasa araştırmasının ardından DEĞİŞMEYEN TEK ŞEY DEĞİŞİMİN KENDİSİDİR sloganı ile iş hayatına giriş yapmış ve  Akardağ Yapı ve Müteahhitliği Ltd şirketini kurmuştur.  15 yılı aşkın bir süredir Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde inşaat sektöründe tecrübesiyle, profesyonel ve tam donanımlı ekibiyle; modern, şık, güvenli, konforlu, çevreye duyarlı yapılara imza attı.

 

 Günden güne gelişen yapısı ve yenilikçi ruhu ile Girne’nin en saygın bölgelerinde “yaşam alanları” inşa etmeye devam ediyor.

 

Müteahhit Hüseyin Akar, Müşterilerine sadece proje aşamasında değil, yapım aşamasında da, kullanılan malzeme seçiminde ve işçilik ile, müşterilerine farklı tarzımızı ortaya koyarak yaşam alanlarına şekil veriyor.

Günümüzde ise, çalışma arkadaşları ve deneyimli kadrosundan aldığı güç ile inşaat sektöründe daha emin ve sağlam adımlarla ilerleyen Hüseyin Akar, geleceği inşa etmeye devam ediyor.

bottom of page